Polonia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najlepsze miejsce na randkę

2 posters

Go down

Najlepsze miejsce na randkę Empty Najlepsze miejsce na randkę

Pisanie  LiliowaDama Pią Cze 26, 2009 4:01 am

Jakie jest najlepsze miejce na romatyczną randkę? Może znacie takie miejsca, gdzie panuje niezwykły nastrój, który może się udzielić wymarzonej kobiecie lub lub wymarzonym mężczyźnie. Wtedy spotkanie staje się wyjątkowe i wspomnienia pozostają na długo w pamięci. Takie miejsce to połowa sukcesu udanej randki. Podzielcie się pomysłami.

LiliowaDama


Powrót do góry Go down

Najlepsze miejsce na randkę Empty Re: Najlepsze miejsce na randkę

Pisanie  Rumianka Pon Cze 29, 2009 5:32 am

myślę, że na randkę fajnie jest się wybrać do kawiarni, wziąść kawę na wynos i iść na spacer po promenadzie, albo do parku, gdzieś nad woda połazić, a po jakimś czasie iść na kolację... może do jakiejś ciekawej restaracji z widokiem na miasto albo na statko/restauracji na rzece, gdzie siedzi się nad wodą, może w jakimś porcie turystycznym. Mi by się taka randka podobała!!! Smile

Rumianka


Powrót do góry Go down

Najlepsze miejsce na randkę Empty Re: Najlepsze miejsce na randkę

Pisanie  LiliowaDama Pon Cze 29, 2009 5:41 am

To dobry pomysł zaprosić ukochaną osobę na romantyczna wycieczkę statkeim po rzece, zwłaszcza w nocy,noc bradziej sprzyja wyobrażni i fantazjom, taka randka zostanie na pewno długo w pamięci. Tylko żeby nie było zbyt dużo turystów i można sie cieszyć samotnością we dwoje. Wole chyba jednka miejsca w których zakochana para może się nacieszyć obecnościa partnera.

LiliowaDama


Powrót do góry Go down

Najlepsze miejsce na randkę Empty Re: Najlepsze miejsce na randkę

Pisanie  Rumianka Wto Cze 30, 2009 6:03 am

ale na pierwszą randke to nie wiem czy pasują takie bardzo intymne i romantyczne miejsca. Chyba ze sie ta osobę już dłużej zna. Bo taka randka z internetu to kot w worku! hahaha! Lepiej wybrać jakieś neutralne miejsce jak knajpę albo coś w tym stylu.

Rumianka


Powrót do góry Go down

Najlepsze miejsce na randkę Empty Re: Najlepsze miejsce na randkę

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach