Polonia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak zaczynaliście ?

2 posters

Go down

Jak zaczynaliście ? Empty Jak zaczynaliście ?

Pisanie  iwona877 Sro Lip 24, 2013 4:50 am

Witam wszystkich Smile
Chciałabym się dowiedzieć jak zaczynaliście budować swoje życie na nowo na obczyźnie? Ja dziś mieszkam na Florydzie i pamietam, że pierwsze 2 lata były naprawde cieżkie, teraz juz jest stabilnie i coraz lepiej, ale początki były tragedią, a u Was jak to było ?

iwona877


Powrót do góry Go down

Jak zaczynaliście ? Empty Re: Jak zaczynaliście ?

Pisanie  dagna76 Czw Sie 01, 2013 6:37 am

Ja zaczynałam w Anglii, ale miałam łatwo, bo zaczynałam w polskiej firmie developerskiej, wiec miałam jakiś punkt zaczepienia, ale po roku zakończyłam współprace i zaczęłam działać na swoim i jestem zadowolona. A Ty na Florydzie poradzilas sobie sama, sama czy jednak mialas jakoś pomoc, no i jak z mieszkanie i wgl, bo tego w sumie jestem bardzo ciekawa. Pozdrawiam

dagna76


Powrót do góry Go down

Jak zaczynaliście ? Empty Re: Jak zaczynaliście ?

Pisanie  iwona877 Czw Sie 29, 2013 6:31 am

Ja w sumie rozpoczynałam wszystko od nowa, moim jedynym punktem zaczepiania była moja przyjaciółka, która tam mieszka już 11 lat. Z praca na początek było naprawdę ciężko, ale jakoś poszło. W sumie teraz programista ma duże możliwości, a z mieszkaniem nawet szybko się uwinęłam tzn po 2 latach, ale trafiłam bardzo dobrze. Dziś już z moim mężem mieszkamy w swoim własnym domu. Wszystko jest tak jak sobie wymarzyłam :_)

iwona877


Powrót do góry Go down

Jak zaczynaliście ? Empty Re: Jak zaczynaliście ?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach